Havarijní pojištění

Online porovnání a kalkulace havarijního pojištění

Havarijní pojištění vozidel

Havarijní pojištění vozidel? To je záležitost, kterou se zaobírá každý zodpovědný řidič. Jistě, dá se v „ušetřit“ a tento typ pojištění vůbec nešetřit. Vyplatí se ale být takto spořivý zrovna v tomto případě? Každý zkušený řidič si jistě říká, že jemu se nic takového stát nemůže. Jezdí přeci v klidu, bez zbytečného spěchu, dodržuje pravidla silničního provozu a ještě také nemá sražený ani jeden bod. Pravda je samozřejmě taková, že při dopravních nehodách často nezáleží na vašich zkušenostech a řidičském umu. Rozhodují chyby ostatních řidičů a máte prostě smůlu. Dá se nakonec říci, že chybu udělá jednou každý řidič. Otázkou zůstává, jaké dopady taková chybička bude mít. Může to být jen lehce odřený lak, lehká srážka na parkovišti. Na druhou stranu to může být těžká nehoda, která ohrožuje když už ne životy, tak existenci celého vašeho vozu. Havarijní pojištění vozidel je tu od toho, aby „zamázla“ škody způsobené na vašem voze. Není sice dané zákonem jako povinné ručení, rozhodně se však vyplatí. Stejně jako se při cestování na vlastní pěst vyplatí třeba cestovní pojištění.


 
Porovnávání mezi 12-ti pojišťovnami online!

Pomohlo Vám naše online srovnání k nalezení výhodného povinného ručení? V tom případě se podívejte i na havarijní pojištění a cestovní pojištění. Zajistěte si kompletní pojistné služby a máte vystaráno!

 


2009 Copyright by povinne-ruceni-online.com
Developed by PiXOLO | Slovník pojmů | links

Pro Váš automobil nejvýhodnější havarijní pojištění a až o 60% levnější povinné ručení. A přímo pro Vás? Přeci optimální cestovní pojištění pro klidné chvíle na dovolené s celou Vaši rodinou!